TAŚMY IZOLACYJNE 19MMX20MX0,13MM, MIX KOLORÓW, ZESTAW 10 SZT. YT-8173
Модель: B-YT-8173
EAN: 5906083981739
Виробник: Yato
Waga: 0.75 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśmy izolacyjne Yato 19 mm x 20 m x 0,13 mm, zestaw 10 szt.
Wykonane z PVC z klejem kauczukowym, wytrzymałość dielektryczna powyżej 40 kV/mm.
Cechy
  • Zestaw 10 taśm w 5 kolorach: czerwonym, niebieskim, białym, czarnym i żółto-zielonym
  • Wydłużenie powyżej 125%
  • Tworzenie, wzmacnianie i oznaczanie wiązek kablowych
  • Ochrona przed ścieraniem, zginaniem i korozją
  • Odporność na promieniowanie UV, procesy starzenia, wodę oraz substancje chemiczne
  • Właściwości ognioodporne
Dane techniczne
  • Materiał wykonania: PVC
  • Długość pojedynczej taśmy: 20 metrów
  • Grubość taśmy: 0,13 mm
  • Szerokość taśmy: 19 mm
  • Optymalna temperatura użytkowania: od +5°C do +50°C
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
  • Zawartość zestawu: 2x czerwona, 2x niebieska, 2x biała, 2x czarna, 2x żółto-zielona