TAŚMY IZOLACYJNE 12MMX10MX0,13MM, MIX KOLORÓW, ZESTAW 10 SZT. YT-8156
Модель: B-YT-8156
EAN: 5906083981562
Виробник: Yato
Waga: 0.263 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśmy izolacyjne Yato 12 mm x 10 m, zestaw 10 sztuk
Materiał PVC o wytrzymałości dielektrycznej przekraczającej 40 kV/mm.
Cechy
  • Ochrona przed zwarciami, przepięciami, ścieraniem i zginaniem
  • Zabezpieczenie przed promieniowaniem UV, wodą, chemikaliami i korozją
  • Oznaczanie przewodów i tworzenie wiązek kablowych
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wytrzymałość dielektryczna: > 40kV / mm
  • Wydłużenie: > 125%
  • Test ogniowy: < 1 sekunda
  • Szerokość taśmy: 12 mm
  • Grubość taśmy: 0,13 mm
  • Długość taśmy: 10 metrów
  • Norma: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
  • Temperatura składowania: +10°C do +40°C
  • Temperatura użytkowania: +5°C do +50°C