TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 50MMX33MX0,19MM, CZARNA YT-8177
Модель: B-YT-8177
EAN: 5906083981777
Виробник: Yato
Waga: 0.448 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna Yato 50 mm x 33 m x 0,19 mm
Wykonana z PVC, zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Cechy
  • Ochrona przed ścieraniem i zginaniem
  • Odporność na promieniowanie UV i starzenie
  • Odporność na wodę i chemikalia
  • Ochrona przed korozją
  • Właściwości ognioodporne
  • Klej kauczukowy
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 50 mm szerokości, 33 m długości, 0,19 mm grubości
  • Wytrzymałość dielektryczna: > 40 kV/mm
  • Wydłużenie: ponad 125%
  • Temperatura użytkowania: od +5°C do +50°C
  • Temperatura przechowywania: od +10°C do +40°C
  • Test ogniowy: < 1
  • Kolor: czarny
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp