TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 25MMX20MX0,19MM, CZARNA YT-8174
Модель: B-YT-8174
EAN: 5906083981746
Виробник: Yato
Waga: 0.14 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna Yato 25 mm x 20 m x 0,19 mm
Zastosowany klej kauczukowy zapewnia trwałe przyleganie na podłożu z PVC.
Cechy
  • Wytrzymałość dielektryczna > 40 kV/mm
  • Wydłużenie > 125%
  • Oznaczenie przewodów
  • Ochrona przed ścieraniem i zginaniem
  • Odporność na promieniowanie UV oraz starzenie
  • Odporność na wodę i chemikalia
  • Właściwości ognioodporne ograniczające korozję
Dane techniczne:
  • Materiał wykonania: PVC
  • Wymiary: 25 mm x 20 m x 0,19 mm (szerokość x długość x grubość)
  • Kolor: Czarny
  • Wydłużenie: > 125%
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
  • Temperatura użytkowania: +5°C do +50°C
  • Temperatura przechowywania: +10°C do +40°C
  • Test ogniowy: < 1