TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 19MMX20MX0,13MM, ŻÓŁTO-ZIELONA YT-81655
Модель: B-YT-81655
EAN: 5906083816550
Виробник: Yato
Waga: 0.08 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna Yato 19 mm x 20 m, żółto-zielona
Zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp, wykonana z materiału PVC.
Cechy
  • Wytrzymałość dielektryczna ponad 40kV/mm
  • Wydłużenie ponad 125%
  • Zakres temperatur pracy od +5°C do +50°C
  • Odporność na ścieranie i zginanie
  • Odporność na promieniowanie UV i procesy starzenia
  • Ochrona przed wodą oraz chemikaliami
  • Ochrona przed korozją
  • Właściwości ognioodporne
Dane techniczne:
  • Wymiary: 19mm szerokości x 20m długości x 0,13mm grubości
  • Materiał: PVC
  • Kolor: Żółto-zielony
  • Wytrzymałość dielektryczna: > 40 kV/mm
  • Wydłużenie: > 125%
  • Temperatura użytkowania: od +5°C do +50°C
  • Temperatura składowania: od +10°C do +40°C
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp