TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 19MMX20MX0,13MM, ŻÓŁTA YT-81654
Модель: B-YT-81654
EAN: 5906083816543
Виробник: Yato
Waga: 0.075 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna Yato 19 mm x 20 m x 0,13 mm, żółta
Zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Do prac elektroinstalacyjnych w budownictwie i motoryzacji.
Cechy
  • Do wykonywania i konserwacji instalacji elektrycznych
  • Ułatwia tworzenie i porządkowanie wiązek kablowych
  • Chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi (ścieranie, zginanie)
  • Odporna na promieniowanie UV i procesy starzenia
  • Zabezpiecza przed wodą oraz chemikaliami
  • Ochrona antykorozyjna i ognioodporność
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 19 mm szerokości x 20 m długości x 0,13 mm grubości
  • Kolor: żółty
  • Wytrzymałość dielektryczna: powyżej 40 kV/mm
  • Wydłużenie: powyżej 125%
  • Zakres temperatur: użytkowanie od +5°C do +50°C, składowanie od +10°C do +40°C
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp