TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 19MMX20MX0,13MM, CZERWONA YT-8166
Модель: B-YT-8166
EAN: 5906083981661
Виробник: Yato
Waga: 0.08 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna Yato 19 mm x 20 m, czerwona
Zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Cechy
  • Wytrzymałość dielektryczna przekraczająca 40 kV/mm
  • Elastyczność i wydłużenie powyżej 125%
  • Klej kauczukowy
  • Ochrona przed ścieraniem i zginaniem
  • Odporność na promieniowanie UV i procesy starzenia
  • Zabezpieczenie przed czynnikami chemicznymi, wodą i korozją
  • Właściwości ognioodporne
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 19 mm x 20 m x 0,13 mm
  • Kolor: Czerwony
  • Wytrzymałość dielektryczna: > 40 kV/mm
  • Wydłużenie: > 125%
  • Temperatura użytkowania: +5°C do +50°C
  • Temperatura składowania: +10°C do +40°C
  • Norma: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp