TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 19MMX20MX0,13MM, CZARNA YT-8165
Модель: B-YT-8165
EAN: 5906083981654
Виробник: Yato
Waga: 0.076 kg
Відгуки: 0
Опис
Taśma elektroizolacyjna Yato 19 mm x 20 m x 0,13 mm
Zgodność z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Cechy
  • Wytrzymałość dielektryczna >40 kV/mm
  • Odporność na ścieranie i zginanie
  • Odporność na promieniowanie UV i procesy starzenia
  • Ochrona przed wodą oraz chemikaliami
  • Właściwości ognioodporne
  • Możliwość oznaczania przewodów
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 19 mm szerokości x 20 m długości x 0,13 mm grubości
  • Wytrzymałość dielektryczna: Powyżej 40 kV/mm
  • Wydłużenie: Ponad 125%
  • Temperatura użytkowania: Od +5°C do +50°C