TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 19MMX20MX0.13MM BIAŁA YT-81656
Модель: B-YT-81656
EAN: 5906083109706
Виробник: Yato
Waga: 0.076 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna Yato 19 mm x 20 m x 0,13 mm
Zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Cechy
  • Ognioodporność
  • Wytrzymałość dielektryczna > 40 kV/mm
  • Elastyczność i wydłużenie > 125%
  • Klej kauczukowy
  • Ochrona przed ścieraniem i zginaniem
  • Odporność na promieniowanie UV i starzenie
  • Odporność na wodę i czynniki chemiczne
  • Ochrona przed korozją
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Długość: 20 m
  • Szerokość: 19 mm
  • Grubość: 0.13 mm
  • Temperatura użytkowania: 5°C ~ 50°C