TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0,13MM, ŻÓŁTO-ZIELONA YT-81593
Модель: B-YT-81593
EAN: 5906083815935
Виробник: Yato
Waga: 0.061 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna Yato 15 mm x 20 m x 0,13 mm
Wykonana z materiału PVC w kolorze żółto-zielonym.
Cechy
  • Wytrzymałość dielektryczna powyżej 40 kV/mm
  • Wydłużenie ponad 125% dla łatwej aplikacji
  • Ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi, ścieraniem i zginaniem
  • Odporność na promieniowanie UV i procesy starzenia materiału
  • Zabezpiecza przed działaniem wody oraz chemikaliów
  • Zapobiega korozji elementów metalowych
  • Właściwości ognioodporne
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 15 mm x 20 m x 0,13 mm
  • Kolor: żółto-zielony
  • Wytrzymałość dielektryczna: >40 kV/mm
  • Wydłużenie: >125%
  • Zakres temperatury użytkowania: od +5°C do +50°C
  • Zakres temperatury składowania: od +10°C do +40°C
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
  • Test ogniowy: <1