TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0,13MM, ŻÓŁTA YT-81594
Модель: B-YT-81594
EAN: 5906083815942
Виробник: Yato
Waga: 0.059 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Wysy\u450ka gratis od 450 z\u0142
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Опис
Taśma elektroizolacyjna Yato 15 mm x 20 m x 0,13 mm, żółta
Zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Do wykonywania i konserwacji instalacji elektrycznych oraz tworzenia wiązek kablowych.
Cechy
  • Oznaczanie przewodów dla poprawy organizacji
  • Ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi: ścieraniem i zginaniem
  • Zabezpieczenie przed promieniowaniem UV oraz starzeniem
  • Odporność na wodę i działanie chemikaliów
  • Ochrona przed korozją
  • Właściwości ognioodporne
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 15 mm szerokości, 20 m długości, 0,13 mm grubości
  • Kolor: żółty
  • Wytrzymałość dielektryczna: powyżej 40 kV/mm
  • Wydłużenie: powyżej 125%
  • Zakres temperatury użytkowania: od +5 do +50°C
  • Właściwości ognioodporne: tak (zgodnie z testem ogniowym <1)
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp