TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0,13MM, ZIELONA YT-81595
Модель: B-YT-81595
EAN: 5906083815959
Виробник: Yato
Waga: 0.061 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna Yato 15 mm x 20 m x 0,13 mm
Wykonana z materiału PVC z klejem kauczukowym.
Cechy
  • Wytrzymałość dielektryczna > 40kV/mm
  • Wydłużenie > 125% ułatwia owijanie
  • Ognioodporna
  • Ochrona przed ścieraniem i zginaniem
  • Odporna na promieniowanie UV i procesy starzenia
  • Odporność na wodę i chemikalia, chroni przed korozją
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: Szerokość 15 mm, długość 20 m, grubość 0,13 mm
  • Kolor: Zielony
  • Temperatura składowania: +10°C ~ +40°C
  • Temperatura użytkowania: +5°C ~ +50°C
  • Klej: Kauczukowy
  • Norma: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp