TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0,13MM, NIEBIESKA YT-81591
Модель: B-YT-81591
EAN: 5906083815911
Виробник: Yato
Waga: 0.063 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna Yato 15 mm x 20 m x 0,13 mm
Zgodność z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp oraz warstwa kleju kauczukowego.
Cechy
  • Materiał PVC
  • Odporność na ścieranie, zginanie, promieniowanie UV oraz starzenie materiału
  • Odporność na wodę i działanie chemikaliów
  • Ognioodporna formuła
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Długość: 20 m
  • Grubość: 0,13 mm
  • Szerokość: 15 mm
  • Kolor: Niebieski
  • Wytrzymałość dielektryczna: >40 kV/mm
  • Wydłużenie: >125%
  • Zakres temperatury pracy: 10 ~ 40 °C
  • Temperatura przechowywania: 5 ~ 50 °C
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
  • Test ogniowy: <1