TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0,13MM, CZERWONA YT-81592
Модель: B-YT-81592
EAN: 5906083815928
Виробник: Yato
Waga: 0.059 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna Yato 15 mm x 20 m x 0,13 mm, czerwona
Zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Cechy
  • Wytrzymałość dielektryczna przekraczająca 40 kV/mm
  • Wydłużenie powyżej 125%
  • Ochrona przewodów przed ścieraniem i zginaniem
  • Odporność na promieniowanie UV oraz procesy starzenia
  • Zabezpieczenie przed wodą i czynnikami chemicznymi
  • Ochrona przed korozją
  • Właściwości ognioodporne
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 15 mm (szerokość) x 20 m (długość) x 0,13 mm (grubość)
  • Wytrzymałość dielektryczna: > 40 kV/mm
  • Wydłużenie: > 125%
  • Zakres temperatury użytkowania: od +5 do +50 st. C
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp