TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0,13MM, CZARNA YT-8159
Модель: B-YT-8159
EAN: 5906083981593
Виробник: Yato
Waga: 0.059 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna Yato 15 mm x 20 m
Zgodność z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp, wykonana z tworzywa PVC.
Cechy
  • Wytrzymałość dielektryczna powyżej 40kV/mm
  • Wydłużenie powyżej 125%
  • Odporna na ścieranie, zginanie, promieniowanie UV oraz procesy starzenia
  • Zabezpiecza przed wodą, chemikaliami i korozją
  • Umożliwia oznaczanie przewodów
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 15 mm (szerokość) x 20 m (długość) x 0,13 mm (grubość)
  • Kolor: czarny
  • Wytrzymałość dielektryczna: > 40kV / mm
  • Wydłużenie: > 125%
  • Zgodność z normą: EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp
  • Temperatura użytkowania: od +5°C do +50°C
  • Temperatura składowania: od +10°C do +40°C