TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 15MMX20MX0.13MM BIAŁA YT-81596
Модель: B-YT-81596
EAN: 5906083109713
Виробник: Yato
Waga: 0.061 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna Yato 15 mm x 20 m x 0,13 mm
Wykonana z PVC z klejem kauczukowym, zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Cechy
  • Ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi, ścieraniem i zginaniem
  • Odporność na promieniowanie UV i procesy starzenia
  • Odporność na wodę i chemikalia
  • Ochrona przed korozją
  • Właściwości ognioodporne
Dane techniczne:
  • Materiał: elastyczne PVC
  • Wymiary: 15 mm szerokości x 20 m długości
  • Grubość: 0.13 mm
  • Kolor: biały
  • Wytrzymałość dielektryczna: > 40 kV/mm
  • Wydłużenie: > 125%
  • Zakres temperatury użytkowania: 5°C ~ 50°C