TAŚMA ELEKTROIZOLACYJNA 12MMX10MX0,13MM, CZARNA YT-8152
Модель: B-YT-8152
EAN: 5906083981524
Виробник: Yato
Waga: 0.028 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Taśma elektroizolacyjna Yato 12 mm x 10 m x 0,13 mm
Zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp z klejem kauczukowym.
Do prac przy instalacjach elektrycznych oraz tworzenia wiązek kablowych.
Cechy
  • Precyzyjne oznaczanie przewodów
  • Ochrona przed ścieraniem i zginaniem
  • Odporność na promieniowanie UV oraz procesy starzenia
  • Odporność na wodę i chemikalia
  • Ochrona przed korozją
  • Właściwości ognioodporne
Dane techniczne:
  • Materiał: PVC
  • Wymiary: 12 mm x 10 m x 0,13 mm
  • Kolor: Czarny
  • Wytrzymałość dielektryczna: > 40 kV/mm
  • Wydłużenie: > 125%
  • Zakres temperatur: Pracy od 10°C do 40°C, przechowywania od 5°C do 50°C
  • Typ kleju: Kauczukowy
  • Certyfikacja: Zgodna z normą EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp