TARCZA WIDIOWA TARCZOWA DO ALUMINIUM 200X60TX30MM YT-6091
Модель: B-YT-6091
EAN: 5906083960918
Виробник: Yato
Waga: 0.6 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa Yato 200x30 mm, 60 zębów
Zęby z węglika wolframu z negatywnym kątem natarcia.
Przeznaczona do cięcia profili aluminiowych, laminatów, pleksi oraz korianu.
Cechy
  • Precyzyjna obróbka aluminium i tworzyw sztucznych
Dane techniczne
  • Zastosowanie: aluminium, laminaty, pleksi, korian, tworzywa sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica: 200 mm
  • Maksymalne obroty: 8000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3 mm
  • Grubość tarczy: 2.2 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm