TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 315X48TX30 YT-60792
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 315X48TX30 YT-60792 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 315X48TX30 YT-60792
Модель: B-YT-60792
EAN: 5906083031434
Виробник: Yato
Waga: 1.45 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 315 mm, 48 zębów
Część robocza wykonana z węglika wolframu.
Tarcza służy do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Wysoka odporność na zużycie i przegrzewanie
  • Czyste i gładkie krawędzie cięcia
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica: 315 mm
  • Maksymalne obroty: 4500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.5 mm
  • Grubość tarczy: 2.5 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm