TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 315X40TX30MM YT-60791
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 315X40TX30MM YT-60791 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 315X40TX30MM YT-60791
Модель: B-YT-60791
EAN: 5906083053108
Виробник: Yato
Waga: 1.45 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 315 mm, 40 zębów, 30 mm
Zęby z nakładkami z węglika wolframu wlutowane mosiądzem.
Do cięcia drewna mokrego, suchego oraz materiałów drewnopochodnych.
Cechy
  • Przeznaczona do poprzecznego, wzdłużnego i kątowego cięcia drewna
  • Uzębienie naprzemianskośne typu BA
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica: 315 mm
  • Maksymalne obroty: 4900 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm
  • Grubość tarczy: 2.2 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm