TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 305X40TX30MM
DLA YT-82175 YT-60783 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 305X40TX30MM
Модель: B-YT-60783
EAN: 5906083053078
Виробник: Yato
Waga: 1.4 kg
Відгуки: 0
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 305X40TX30MM DLA YT-82175 YT-60783
Опис
Tarcza widiowa do drewna Yato 305 mm, 40T
Zęby z węglika wolframu wlutowane mosiądzem dla trwałości połączenia.
Cechy
  • Uzębienie naprzemianskośne typu BA gwarantujące czyste i gładkie krawędzie cięcia
  • Dopasowana do ukośnicy YT-82175
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 305 mm
  • Liczba zębów: 40T
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Maksymalna prędkość obrotowa: 5000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm