TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 255X60TX30MM DLA YT-82171;YT-82173;YT-82165 YT-60733
Модель: B-YT-60733
EAN: 5906083053054
Виробник: Yato
Waga: 0.9 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 255 x 60T x 30 mm
Widia lutowana mosiądzem, uzębienie naprzemianskośne typu BA.
Przeznaczona do cięcia drewna mokrego, suchego oraz płyt.
Cechy
  • Szybkie cięcie drewna oraz materiałów drewnopochodnych
  • Zastosowanie do cięcia poprzecznego, wzdłużnego i kątowego
  • Zęby z wysokogatunkowego węglika wolframu
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica: 255 mm
  • Maksymalne obroty: 6000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm