TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 255X36TX30MM DLA YT-82171;YT-82173;YT-82174;YT-82165 YT-60732
Модель: B-YT-60732
EAN: 5906083053047
Виробник: Yato
Waga: 0.875 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa TCT Yato 255 x 36T x 30 mm
Zęby z węglika wolframu lutowane mosiądzem, uzębienie naprzemianskośne typu BA.
Cechy
  • Cięcie w płaszczyźnie poprzecznej, wzdłużnej i kątowej
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 255 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Liczba zębów: 36T
  • Maksymalna prędkość obrotowa: 6000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3 mm
  • Grubość tarczy: 2 mm