TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 255X24TX30MM DLA YT-82171;YT-82173;YT-82165 YT-60731
Модель: B-YT-60731
EAN: 5906083053030
Виробник: Yato
Waga: 0.85 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa do drewna Yato 255 mm, 24 zęby
Widia wlutowana mosiądzem, zęby z nakładką z węglika wolframu, uzębienie typu BA.
Cechy
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 255 mm
  • Liczba zębów: 24
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Maksymalne obroty: 6000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.0 mm
  • Grubość tarczy: 2 mm