TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 235X60TX25,4MM
DLA YT-82153 YT-60687 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 235X60TX25,4MM
Модель: B-YT-60687
EAN: 5906083052996
Виробник: Yato
Waga: 0.725 kg
Відгуки: 0
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 235X60TX25,4MM DLA YT-82153 YT-60687
Опис
Tarcza widiowa do drewna Yato 235 x 60T x 25,4 mm
Zęby z węglika wolframu mocowane lutowaniem mosiądzem, uzębienie naprzemianskośne typu BA.
Cechy
  • Kompatybilność: piła YT-82153
Dane techniczne
  • Zastosowanie: Cięcie drewna, płyt drewnopochodnych, tworzyw sztucznych
  • Materiał części roboczej: Węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 235 mm
  • Maksymalne obroty: 7000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.8 mm
  • Grubość tarczy: 1.8 mm
  • Średnica mocowania: 25.4 mm
  • Liczba zębów: 60
  • Kompatybilność: Dedylkowana dla piły YT-82153