TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 235X36TX25,4MM
YT-82153 YT-60686 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 235X36TX25,4MM
Модель: B-YT-60686
EAN: 5906083052989
Виробник: Yato
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 235X36TX25,4MM YT-82153 YT-60686
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 235 mm, 36 zębów
Zęby z węglika wolframu lutowane mosiądzem, uzębienie naprzemianskośne typu BA.
Cechy
  • Kompatybilna z pilarką YT-82153
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 235 mm
  • Liczba zębów: 36
  • Średnica mocowania: 25.4 mm
  • Maksymalne obroty: 7000 obr./min