TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 235X24TX25,4MM
DLA YT-82153 YT-60685 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 235X24TX25,4MM
Модель: B-YT-60685
EAN: 5906083052972
Виробник: Yato
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 235X24TX25,4MM DLA YT-82153 YT-60685
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 235 mm, 24 zęby
Zęby z węglika wolframu lutowane mosiądzem, uzębienie naprzemianskośne typu BA.
Cechy
  • Kompatybilna z pilarką YT-82153
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 235 mm
  • Średnica mocowania: 25,4 mm
  • Liczba zębów: 24
  • Maksymalne obroty: 7000 obr./min
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Grubość segmentu tnącego: 2,8 mm
  • Grubość tarczy: 1,8 mm
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywa sztuczne