TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 216X48TX30MM YT-60682
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 216X48TX30MM YT-60682 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 216X48TX30MM YT-60682
Модель: B-YT-60682
EAN: 5906083606823
Виробник: Yato
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 216 mm, 48 zębów, 30 mm
Węglik wolframu, grubość segmentu tnącego 3,2 mm, grubość tarczy 2,2 mm.
Tarcza do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • 48 zębów umożliwia uzyskanie gładkich krawędzi cięcia
  • Ogranicza odpryski i strzępienie obrabianego materiału
  • Geometria zębów wpływa na efektywność pracy
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywa sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 216 mm
  • Liczba zębów: 48
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Maksymalne obroty: 7500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm
  • Grubość tarczy: 2.2 mm