TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X60TX20MM
DLA YT-82150 YT-60636 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X60TX20MM
Модель: B-YT-60636
EAN: 5906083052965
Виробник: Yato
Waga: 0.425 kg
Відгуки: 0
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X60TX20MM DLA YT-82150 YT-60636
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 190x60Tx20 mm
Zęby z węglika wolframu lutowane mosiądzem z uzębieniem naprzemianskośnym typu BA.
Cechy
  • Kompatybilność z pilarką YT-82150.
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica: 190 mm
  • Maksymalne obroty: 8500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.2 mm
  • Grubość tarczy: 1.5 mm
  • Średnica mocowania: 20 mm