TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X36TX20MM
DLA YT-82150 YT-60635 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X36TX20MM
Модель: B-YT-60635
EAN: 5906083052958
Виробник: Yato
Waga: 0.425 kg
Відгуки: 0
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X36TX20MM DLA YT-82150 YT-60635
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa do drewna Yato 190 x 36T x 20 mm
Zęby z nakładką z węglika wolframu wlutowane mosiądzem, uzębienie naprzemianskośne typu BA.
Cechy
  • Kompatybilna z pilarką YT-82150
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Dedykowana dla: pilarki YT-82150
  • Średnica: 190 mm
  • Maksymalne obroty: 8500 RPM
  • Grubość segmentu tnącego: 2.2 mm
  • Grubość tarczy: 1.5 mm
  • Średnica mocowania: 20 mm