TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X20TX30MM YT-60488
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X20TX30MM YT-60488 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 190X20TX30MM YT-60488
Модель: B-YT-60488
EAN: 5906083604881
Виробник: Yato
Waga: 0.5 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 190 mm, 20 zębów
Zęby z nakładką z węglika wolframu.
Do cięcia poprzecznego, wzdłużnego i kątowego drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Zaprojektowana do cięcia poprzecznego, wzdłużnego i kątowego
  • Przeznaczona do drewna i płyt drewnopochodnych
  • Możliwość obróbki tworzyw sztucznych
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 190 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Liczba zębów: 20
  • Maksymalne obroty: 8500 obr./min
  • Materiał części roboczej: Węglik wolframu
  • Grubość tarczy: 2.2 mm