TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 185X36TX20MM
DLA YT-82151;79257 YT-60622 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 185X36TX20MM
Модель: B-YT-60622
EAN: 5906083052934
Виробник: Yato
Waga: 0.38 kg
Відгуки: 0
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 185X36TX20MM DLA YT-82151;79257 YT-60622
Опис
Tarcza widiowa do drewna Yato 185 mm, 36 zębów
Zęby z węglika wolframu wlutowane mosiądzem, uzębienie naprzemian skośne typu BA.
Cechy
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 185 mm
  • Średnica otworu mocującego: 20 mm
  • Liczba zębów: 36
  • Maksymalne obroty: 9000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.2 mm