TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 185X24TX20MM
DLA YT-82151;79257 YT-60621 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 185X24TX20MM
Модель: B-YT-60621
EAN: 5906083052927
Виробник: Yato
Waga: 0.38 kg
Відгуки: 0
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 185X24TX20MM DLA YT-82151;79257 YT-60621
Опис
Tarcza widiowa Yato 185 mm, 24 zęby
Zęby z węglika wolframu wlutowane mosiądzem.
Do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych i tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Cięcie poprzeczne, wzdłużne i kątowe
  • Skuteczność w drewnie mokrym i suchym
  • Uzębienie naprzemianskośne typu BA
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 185 mm
  • Maksymalne obroty: 9000 obr/min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.2 mm
  • Grubość tarczy: 1.5 mm
  • Średnica mocowania: 20 mm