TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 180X36TX20MM YT-60482
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 180X36TX20MM YT-60482 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 180X36TX20MM YT-60482
Модель: B-YT-60482
EAN: 5906083604829
Виробник: Yato
Waga: 0.425 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 180 mm, 36 zębów
Zęby z węglika wolframu zwiększają odporność na zużycie.
Przeznaczona do cięcia drewna konstrukcyjnego.
Cechy
  • Szybkie i precyzyjne cięcie drewna konstrukcyjnego
  • Czyste i gładkie krawędzie cięcia
  • Maksymalna prędkość obrotowa do 9000 obr./min
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno konstrukcyjne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 180 mm
  • Maksymalne obroty: 9000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.4 mm
  • Grubość tarczy: 1.8 mm
  • Średnica mocowania: 20 mm