TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 170X12TX16MM YT-60582
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 170X12TX16MM YT-60582 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 170X12TX16MM YT-60582
Модель: B-YT-60582
EAN: 5906083605826
Виробник: Yato
Waga: 0.42 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 170 mm, 12 zębów, otwór 16 mm
Zęby z węglika wolframu zapewniają odporność na zużycie przy obróbce materiałów.
Do cięcia poprzecznego, wzdłużnego i kątowego drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Szybkie cięcie różnorodnych materiałów
  • Przeznaczona do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 170 mm
  • Średnica otworu mocowania: 16 mm
  • Liczba zębów: 12
  • Maksymalne obroty: 9500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm
  • Grubość tarczy: 2.2 mm