TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 165X24TX16MM
DLA YT-82810;YT-82811 YT-60590 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 165X24TX16MM
Модель: B-YT-60590
EAN: 5906083052897
Виробник: Yato
Waga: 0.282 kg
Відгуки: 0
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 165X24TX16MM DLA YT-82810;YT-82811 YT-60590
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 165 mm, 24 zęby
Zęby z węglika wolframu wlutowane mosiądzem, uzębienie naprzemianskośne typu BA.
Cechy
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 165 mm
  • Średnica mocowania: 16 mm
  • Liczba zębów: 24
  • Maksymalne obroty: 9500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.2 mm
  • Grubość tarczy: 1.5 mm