TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 160X60TX20MM YT-60581
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 160X60TX20MM YT-60581 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 160X60TX20MM YT-60581
Модель: B-YT-60581
EAN: 5906083052880
Виробник: Yato
Waga: 0.31 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa Yato 160 mm, 60 zębów, 20 mm
Zęby z węglika wolframu wlutowane mosiądzem, uzębienie naprzemianskośne typu BA.
Przeznaczona do cięcia drewna mokrego, suchego oraz materiałów drewnopochodnych.
Cechy
  • Kompatybilna z pilarką o indeksie 79254
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica: 160 mm
  • Maks. obroty: 9500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.2 mm
  • Grubość tarczy: 1.5 mm
  • Średnica mocowania: 20 mm