TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 160X36TX20MM YT-60577
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 160X36TX20MM YT-60577 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 160X36TX20MM YT-60577
Модель: B-YT-60577
EAN: 5906083052873
Виробник: Yato
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa Yato 160 mm, 36 zębów
Widia wlutowana mosiądzem, uzębienie naprzemianskośne typu BA.
Tarcza przeznaczona do obróbki drewna wzdłużnej i poprzecznej.
Cechy
  • Umożliwia poprzeczne, wzdłużne i kątowe cięcie
  • Praca z drewnem mokrym, suchym oraz materiałami drewnopochodnymi
  • Zęby z nakładką z węglika wolframu
  • Kompatybilność z pilarką 79254
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: Węglik wolframu
  • Średnica: 160 mm
  • Średnica mocowania: 20 mm
  • Liczba zębów: 36
  • Maksymalne obroty: 9500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.2 mm
  • Grubość tarczy: 1.5 mm