TARCZA WIDIOWA  DO DREWNA 160X24TX20MM YT-60480
TARCZA WIDIOWA  DO DREWNA 160X24TX20MM YT-60480 TARCZA WIDIOWA  DO DREWNA 160X24TX20MM YT-60480
Модель: B-YT-60480
EAN: 5906083604805
Виробник: Yato
Waga: 0.312 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa do drewna Yato 160 mm, 24 zęby
Zęby wykonane z węglika wolframu.
Tarcza przeznaczona do cięcia drewna konstrukcyjnego.
Cechy
  • Gładkie i czyste krawędzie ciętych elementów
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno konstrukcyjne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica: 160 mm
  • Maksymalne obroty: 9500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.2 mm
  • Grubość tarczy: 1.5 mm
  • Średnica mocowania: 20 mm