TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 150X30TX20MM YT-60533
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 150X30TX20MM YT-60533 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 150X30TX20MM YT-60533
Модель: B-YT-60533
EAN: 5906083605338
Виробник: Yato
Waga: 0.32 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa do drewna Yato 150 mm, 30 zębów
Wykonana z węglika wolframu.
Przeznaczona do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych i tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Precyzyjne i czyste cięcia, minimalizacja odpadów materiału
  • Zoptymalizowana geometria zębów
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 150 mm
  • Maksymalne obroty: 10000 RPM
  • Grubość segmentu tnącego: 2.8 mm
  • Grubość tarczy: 2 mm
  • Średnica otworu mocującego: 20 mm