TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 140X30TX20MM YT-60522
TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 140X30TX20MM YT-60522 TARCZA WIDIOWA DO DREWNA 140X30TX20MM YT-60522
Модель: B-YT-60522
EAN: 5906083605222
Виробник: Yato
Waga: 0.28 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa Yato 140 mm, 30 zębów
Zęby z nakładką z węglika wolframu.
Cechy
  • Zapewnia szybkie cięcie różnorodnych materiałów
  • Pozwala na uzyskanie czystych i gładkich krawędzi cięcia
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 140 mm
  • Średnica otworu mocującego: 20 mm
  • Liczba zębów: 30
  • Maksymalne obroty: 11000 RPM
  • Grubość segmentu tnącego: 2.8 mm
  • Grubość tarczy: 2 mm