TARCZA WIDIOWA DO ALUMINIUM 350X100TX30MM YT-6099
TARCZA WIDIOWA DO ALUMINIUM 350X100TX30MM YT-6099 TARCZA WIDIOWA DO ALUMINIUM 350X100TX30MM YT-6099
Модель: B-YT-6099
EAN: 5906083960994
Виробник: Yato
Waga: 1.85 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa do aluminium Yato 350 mm, 100 zębów
Zęby z nakładką z węglika wolframu, negatywny kąt natarcia.
Do cięcia profili aluminiowych, laminatów, pleksi, korianu oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Szybkie i precyzyjne cięcie profili aluminiowych
  • Gładkie i czyste krawędzie cięcia
  • Minimalizuje odpryski i uszkodzenia obrabianego materiału
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 350 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Liczba zębów: 100
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Maksymalne obroty: 4500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.2 mm
  • Grubość tarczy: 2.5 mm