TARCZA WIDIOWA DO ALUMINIUM 300X100TX30 MM YT-6097
Модель: B-YT-6097
EAN: 5906083960970
Виробник: Yato
Waga: 1.38 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tarcza widiowa Yato 300 mm, 100 zębów
Zęby z nakładką z węglika wolframu, negatywny kąt natarcia.
Przeznaczona do cięcia profili aluminiowych, laminatów, pleksi, korianu oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Zaprojektowana do cięcia profili aluminiowych
  • Przystosowana do obróbki laminatów, pleksi, korianu i tworzyw sztucznych
Dane techniczne
  • Zastosowanie: aluminium, laminaty, pleksi, korian, tworzywa sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica: 300 mm
  • Maksymalne obroty: 5000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3 mm
  • Grubość tarczy: 2.2 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm