TARCZA WIDIOWA DO ALUMINIUM 250X100TX30MM YT-6095
TARCZA WIDIOWA DO ALUMINIUM 250X100TX30MM YT-6095 TARCZA WIDIOWA DO ALUMINIUM 250X100TX30MM YT-6095
Модель: B-YT-6095
EAN: 5906083960956
Виробник: Yato
Waga: 0.95 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa Yato 250 x 100T x 30 mm
Zęby wykonane z węglika wolframu, negatywny kąt natarcia.
Do cięcia profili aluminiowych, laminatów, pleksi, korianu oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Szybkie cięcie profili aluminiowych
  • Czyste krawędzie cięcia laminatów i pleksi
  • Minimalizacja wibracji
Dane techniczne
  • Zastosowanie: aluminium, laminaty, pleksi, korian, tworzywa sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica: 250 mm
  • Maks. obroty: 6000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3 mm
  • Grubość tarczy: 2.2 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm