TARCZA WIDIOWA DO ALUMINIUM 180X60TX20MM YT-60907
TARCZA WIDIOWA DO ALUMINIUM 180X60TX20MM YT-60907 TARCZA WIDIOWA DO ALUMINIUM 180X60TX20MM YT-60907
Модель: B-YT-60907
EAN: 5906083609077
Виробник: Yato
Waga: 0.388 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa Yato 180x60T, otwór 20 mm
Zęby z węglika wolframu o negatywnym kącie natarcia.
Przeznaczona do cięcia profili aluminiowych, laminatów, pleksi, korianu i tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Szybkie i precyzyjne cięcie, zapewniające gładkie i czyste krawędzie
Dane techniczne
  • Zastosowanie: Aluminium, laminaty, pleksi, korian, tworzywa sztuczne
  • Materiał części roboczej: Węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 180 mm
  • Maksymalne obroty: 9000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.2 mm
  • Grubość tarczy: 1.5 mm
  • Średnica mocowania: 20 mm