TARCZA WIDIOWA DO ALUMINIUM 160X52TX20MM YT-60905
TARCZA WIDIOWA DO ALUMINIUM 160X52TX20MM YT-60905 TARCZA WIDIOWA DO ALUMINIUM 160X52TX20MM YT-60905
Модель: B-YT-60905
EAN: 5906083609053
Виробник: Yato
Waga: 0.276 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa Yato 160 mm, 52 zęby
Zęby z węglika wolframu, negatywny kąt natarcia.
Tarcza do obróbki profili aluminiowych, pleksi, laminatów, korianu i tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Minimalizuje ryzyko odprysków i uszkodzeń materiału
Dane techniczne
  • Zastosowanie: aluminium, laminaty, pleksi, korian, tworzywa sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 160 mm
  • Maksymalne obroty: 9500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 2.2 mm
  • Grubość tarczy: 1.5 mm
  • Średnica otworu mocującego: 20 mm