TARCZA WIDIOWA 400X32TX30 MM YT-6085
TARCZA WIDIOWA 400X32TX30 MM YT-6085 TARCZA WIDIOWA 400X32TX30 MM YT-6085
Модель: B-YT-6085
EAN: 5906083960857
Виробник: Yato
Waga: 2.8 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa Yato 400 mm, 32 zęby, otwór 30 mm
Zęby z nakładką z węglika wolframu zwiększają trwałość elementu tnącego.
Cechy
  • Szybkie i efektywne cięcie materiałów
  • Precyzyjne i czyste krawędzie cięcia
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica: 400 mm
  • Maksymalne obroty: 4000 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.8 mm
  • Grubość tarczy: 2.8 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm