TARCZA WIDIOWA 350X54TX30 MM YT-6082
TARCZA WIDIOWA 350X54TX30 MM YT-6082 TARCZA WIDIOWA 350X54TX30 MM YT-6082
Модель: B-YT-6082
EAN: 5906083960826
Виробник: Yato
Waga: 2.05 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa Yato 350 mm, 54 zęby, 30 mm
Zęby z nakładką z węglika wolframu.
Do poprzecznego, wzdłużnego i kątowego cięcia drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Precyzyjne i czyste krawędzie
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywo sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 350 mm
  • Maksymalne obroty: 4500 obr./min
  • Średnica mocowania: 30 mm
  • Liczba zębów: 54
  • Grubość segmentu tnącego: 3.5 mm
  • Grubość tarczy: 2.5 mm