TARCZA WIDIOWA 350X40TX30 MM YT-6081
TARCZA WIDIOWA 350X40TX30 MM YT-6081 TARCZA WIDIOWA 350X40TX30 MM YT-6081
Модель: B-YT-6081
EAN: 5906083960819
Виробник: Yato
Waga: 1.95 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa Yato 350 mm, 40 zębów
Zęby z węglika wolframu, średnica otworu 30 mm.
Do cięcia drewna, płyt drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.
Cechy
  • Przeznaczona do cięcia poprzecznego, wzdłużnego i kątowego
Dane techniczne
  • Zastosowanie: drewno, płyty drewnopochodne, tworzywa sztuczne
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Średnica tarczy: 350 mm
  • Maksymalna prędkość obrotowa: 4500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.5 mm