TARCZA WIDIOWA 350X28TX30 MM YT-6080
TARCZA WIDIOWA 350X28TX30 MM YT-6080 TARCZA WIDIOWA 350X28TX30 MM YT-6080
Модель: B-YT-6080
EAN: 5906083960802
Виробник: Yato
Waga: 1.95 kg
Відгуки: 0
Опис
Tarcza widiowa Yato 350 mm, 28 zębów, otwór 30 mm
Zęby z nakładką z węglika wolframu zwiększają trwałość i odporność na zużycie.
Cechy
  • Przeznaczona do cięcia poprzecznego, wzdłużnego i kątowego
Dane techniczne
  • Średnica: 350 mm
  • Liczba zębów: 28
  • Materiał części roboczej: węglik wolframu
  • Maksymalne obroty: 4500 obr./min
  • Grubość segmentu tnącego: 3.5 mm
  • Średnica mocowania: 30 mm